Jak co roku 26 maja będzie dniem poświęconym naszym Mamom – kobietom, które latami obdarzają nas swoją troską, miłością, czasem i energią. Nie ma takiej ilości kwiatów, która mogłaby wynagrodzić im ich trud! Jednakowoż przyjęło się, że wypada obdarować mamę czymś z kwiaciarni… Jakie mamy opcje w Kwiaciarze?

TRADYCYJNY BUKIET

Jako pierwsza przychodzi do głowy oczywiście wiązanka kwiatów ciętych. Tu warto zadać sobie pytanie – czy na pewno wiemy, jakie kwiaty lubi nasza Rodzicielka? Jest jeszcze czas, by podpytać ją o kwiatowych faworytów… Można również zapytać o radę Tatę – przecież kiedyś musiał ją obsypywać kwiatami, prawda? Warto rozważyć opcję zaskoczenia Mamy niespodzianką i zamówienia kwiatów z dowozem. Która kobieta nie chciałaby dostać bukietu od przystojnego kuriera? <3

UROCZY FLOWERBOX

Kwiaty cięte – ale w nowoczesnym, pudełkowym wydaniu, które zyskują sobie coraz większą popularność. Kusi mnogość kształtów i kolorów pudełek, a nawet materiałów, z których są wykonane (klienci Kwiaciary pokochali te drewniane). Nawet małe flowerboxy robią wrażenie! Kwiaty utrzymują się do 2 tygodni, a pudełko Mama będzie mogła wykorzystać potem np. do przechowywania swoich skarbów. 2 w 1 – ładnie i praktycznie!

OGRÓD W SZKLE / LAS W SŁOIKU

Opcja dla Mam lubiących nowinki. Imponujące kompozycje roślinne zamknięte w szkle są elementem dekoracyjnym, który sprawdzi się w praktycznie każdym wnętrzu. Dodatkowym plusem jest oczywiście fakt, że w przypadku słojów prezent ten nie będzie wymagał szczególnej pielęgnacji – wystarczy raz na czas zrosić rośliny. A jaki efekt!

   

 

INTRYGUJĄCA ROŚLINA DONICZKOWA

Jeśli Twoja Mama żyje w domowej dżungli, gdzie parapety uginają się pod ciężarem zieleni, warto przemyśleć coś roślinę w doniczce. Ale nie taką pierwszą z brzegu – Kwiaciara podpowie Ci, który okaz jest naprawdę wyjątkowy. Podzieli się przy tym sposobami na odpowiednią pielęgnację, których znajomością będziesz mógł potem zaimponować nie tylko przed Mamą, ale i wśród znajomych. W końcu rośliny są teraz w trendzie!

OPCJA DODATKOWA – KARTA PODARUNKOWA DO KWIACIARY

Dla tych, którzy wiedzą doskonale, że… ich Mama wie najlepiej 🙂 I z pewnością dokona dobrego wyboru prezentu dla siebie. Koniec końców, nie musi być to przecież nic zielonego! Kwiaciara jest pełna cudów, które udekorują każdy dom – już niejedna Mama znalazła u nas coś wyjątkowego dla siebie. 

I jak? Decyzja podjęta? Wpadnij do Kwiaciary! 🙂